TÜRMOB KONKORDATO KOMİSERLİĞİ EĞİTİMİ


15.03.2018 tarihinde 7101 Sayılı İcra iflas Kanununda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun’un 30361 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanması ile iflasın ertelenmesi kurumu kaldırılmış, konkordatoya ilişkin hükümler değişmiş ve daha etkin, işlevsel hale getirilmiştir.

Konkordato ile ilgili hukuki ve mali bilgiler, başvurunun yapılması, sürecin işleyişi, borçlu ve alacaklılar için hukuki sonuçlar vb. konulara ilişkin bilgilerin; konkordato komiseri olarak görev almak isteyen ve konkordato süreçlerinde borçlu yada alacaklı yönünden danışmanlık görevi yürütecek meslek mensuplarımıza aktarılabilmesi amacıyla TESMER vasıtası ile Odalarımızda yüz yüze eğitim yöntemiyle “Konkordato Komiserliği Eğitimi” yapılacaktır.

Eğitim, en az 30 katılımcının oluşumu ile yapılacak olup katılımcılar başvurularını Ön Başvuru Formu’nda yer alan bilgilere göre Odalarımıza yapacaklardır.

Hafta sonu günlerinde (2 Gün) yapılacak olan eğitime katılım ücreti; 750,00 TL + % 18 KDV (Toplam 885,00 TL) olup, katılımcılara eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Konkordato Eğitimi Başvuru Formu için tıklayınız.Tarih: 26.10.2018

Denizli SMMMO
http://www.denizlismmmo.org/