Denizli SMMM Odası

   Anasayfa      Arşiv      Eski Sitemiz      İletişim

Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   


HAKSIZ REKABET VE MESLEKİ SORUNLARA ÇÖZÜM ÇALIŞTAYI YAPILDI - Denizli SMMMO

Ana Menü

 Son Haberler

e-Birlik Üye Girişi
e-Birlik Üyelik Modülü

 HAKSIZ REKABET VE MESLEKİ SORUNLARA ÇÖZÜM ÇALIŞTAYI YAPILDI

HAKSIZ REKABET VE MESLEKİ SORUNLARA ÇÖZÜM ÇALIŞTAYI YAPILDI
 Yazı Boyutu

 Tarih : 08.10.2019 - 16:17:58 


Odamızca, 4 – 5 Ekim 2019 tarihlerinde, Haksız Rekabet Ve Mesleki Sorunlara Çözüm Önerileri Çalıştayı yapıldı. Ayrıntılar ve Sonuç Bildirgesi için tıklayınız.


"Haksız Rekabet Ve Mesleki Sorunlara Çözüm Önerileri” Çalıştayı, 4 Ekim 2019 tarihinde Konferans Salonumuzda, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.
 
 
 

Çalıştayın açış konuşmalarını; Oda Başkanımız Adnan SELÇUK, Etik Komitesi Başkanı Cem FENERCİOĞLU ve Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Gökhan Dikmen yaptı.

Oda Sekreterimiz Mehmet SARIGÖL’ün moderatörlüğünde Çalıştayın ilk oturumunda; “Genç Meslek Mensuplarının Sorunları ve Çözüm Önerileri” konusunda SMMM Şükrü BAYSAL konuşma yaptı. “Kadın Meslek Mensuplarının Sorunları ve Çözüm Önerileri” konusunda ise SMMM Tülay BALIM ve SMMM Semra TEKİN konuşma yaptılar.

 
Çalıştayın ikinci oturumunda; “Serbest Çalışan Meslek Mensuplarının Sorunları ve Çözüm Önerileri” konusunda SMMM Hüseyin ERİKLER ve SMMM Mehmet İLHAN konuşma yaptılar.
 

Çalıştayın üçüncü oturumunda; “Bağımlı Çalışan Meslek Mensuplarının Sorunları ve Çözüm Önerileri” konusunda SMMM Mustafa YALÇINKAYA konuşma yaptı ve talepleri iletti.

Çalıştayda; Odamız Genel İdare Müdürü Dr. Emin KURTCEBE, üyelerimize yönelik mobil olarak yapılan mesleki anketle ilgili sonuçları genel olarak değerlendirdi.

Çalıştayda; Oda Başkan Yardımcımız Hüseyin BAYRAMOĞLU, zamana dayalı ücret tarifesi çalışmaları hakkında uygulamalı sunum yaptı.

Çalıştayın ilk günün son oturumunda; Oda Disiplin Kurulu Başkanımız İbrahim SERT’in moderatörlüğünde, İzmir SMMM Odası Disiplin Kurulu Sekreteri Aslı TENGİZ, İZSMMMO Haksız Rekabetle Mücadele Kurulu Başkanı Bahattin KIRLIOĞLU ve İZSMMMO Hukuk Müşaviri Avukat Selda ARPACI, “Haksız Rekabet ve Disiplin Uygulamaları” konusunda sunum yaptılar.

Çalıştayın ilk günü, Oda Başkanımız Adnan SELÇUK’un kapanış konuşmasıyla tamamlandı.

Çalıştayın ikinci gününde; Meslek Yasamızla ilgili genel değerlendirmeler görüşüldü. Çalıştay sürecinde konuşma yapmak isteyen tüm üyelerimize söz verildi.

HAKSIZ REKABET VE MESLEKİ SORUNLARA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ'ne ulaşmak için tıklayınız. Ekleyen :  DSMMMO

 
 Ekleyen :  DSMMMO

 Kategori   - HABERLER

796 Kişi Tarafından Okundu.

 Bu Kateoriye Ait Diğer Başlıklar

Hatırlatmalar
  DENİZLİ SMMM ODASI WEB SİTESİ ANDROİD UYGULAMASI 20.11.2019 11:32:41
  ETİK BELGESİ ALAN ÜYELERİMİZ 20.11.2019 11:32:01

Takvim

Ağustos 2020

Pts Sal Çrş Prş Cum Cts Pzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Gündem

Ana Sayfa | Künye | Arşiv | Eski Sitemiz | Gizlilik Politikasi | İletişim

  © Copyright Denizli SMMMO 2011
Tüm Hakları Saklıdır.